TARNE & TAGASTAMINE

KOHALETOIMETAMINE

Eesti piires tellimused tarnitakse DPD pakikulleri (10.26€) või Itella Smartpost (3.99€) pakiteenuse kaudu. Kõigi tellimuste keskmine tarneaeg alates paki teele panekust on kuni 5 tööpäeva. Pühade ajal tarneaeg võib varieeruda (Palun võtke meiega ühendust, kui teil on tellimusega kiire).

Tallinnas on võimalik tellimusele ka ise järele tulla. 

TAGASTAMINE

Juhul kui te soovite toodet tagastada, siis palun võtke meiega ühendust 14 päeva jooksul peale tellimuse kätte saamist e-maili teel floralestonia@gmail.com. Kui tellimuse kätte saamisest on möödunud rohkem kui 14 päeva, siis kahjuks ei paku me tagastamise võimalust. Ümbervahetamise võimalus puudub.

Et saada tulu, peab teie toode olema kasutamata ja samas seisukorras, et olete selle saanud. Samuti peab see olema originaalpakendis. Kompensatsiooni saamiseks palume ostudokumenti.

On teatud olukorrad, kus me pakume vaid osalist tagasimakset: (juhul kui on rakendatav) Kui toode ei ole samas seisundis nagu tellimust väljastades, on kahjustunud või tootelt on midagi puudu, mille puudumine ei ole meie poolt põhjustatud. 

TARNE

Toote tagastamiseks kirjutage meile e-maili teel floralestonia@gmail.com

Klient on kohustatud kandma kõik kauba tagastamisega seonduvad kulud. 

HÜVITISED

Kui teie poolt tagastatud tellimus on meieni jõudnud, ning me oleme selle üle vaadanud, siis saadame teile kinnituse e-maili peale, et tagastatud tellimus on meieni jõudnud. Ühtlasi anname me teada, kas teie tagastusnõue on rahuldatud või mitte.
Juhul kui teie tagastusnõue on rahuldatud, siis töötleme teie hüvitist ning hüvitussumma tagastatakse automaatselt teie krediitkaardi kontole või algse maksevahendi kontole paari päeva jooksul.